Dorota Grofik - Aqua Fitness

Dostępność Zapytaj o dostępność: 790 017 291
Cena: 50,00 zł 50.00 PLN
quantity szt.
dodaj do przechowalni
Producent: -
Kod produktu: EC53-68160

Opis

Podręcznik, który Państwo  otrzymujecie, jest przewodnikiem do prowadzenia zajęć w ramach aqua fitness. Ma pomóc przede wszystkim początkującym instruktorom prawidłowo skonstruować jednostkę lekcyjną/treningową, pamiętając o wpływie wody na organizm ludzki, ale również pokazać jak w  prosty sposób można uatrakcyjniać zajęcia wprowadzając różne przybory do zajęć.
Dla zaawansowanych instruktorów aqua fitness, podręcznik może być  inspiracją do poszukiwania nowych rozwiązań w kreatywnym tworzeniu zajęć w wodzie z ludźmi w różnym wieku i o różnym poziomie sprawności fizycznej.
Pierwsza cześć podręcznika to przede wszystkim teoria niezbędna w przygotowaniu do późniejszego działania praktycznego, czyli zapoznanie czytelnika z właściwościami fizycznymi wody, które odgrywają ogromną rolę podczas ćwiczeń. Poza tym budowa jednostki ćwiczeniowej ze wszystkimi prawami i zasadami, które powinny obowiązywać instruktora czy też nauczyciela podczas bezpiecznego prowadzenia zajęć.
W drugiej części przedstawiono zbiór ćwiczeń w wodzie. Będą to ćwiczenia wolne, jak i ćwiczenia z przyborami  firmy BECO. Posłużą one  do prezentowania ćwiczeń kształtujących różne zdolności motoryczne i są  dostosowane do różnego poziomu umiejętności ćwiczących jak i głębokości basenu. Wszystko po to, aby rozpowszechniać aqua fitness, zajęcia w wodzie, spełniające ważną rolę w prewencji chorób cywilizacyjnych. Tym bardziej, że zajęcia przeznaczone są dla ludzi w każdym wieku, chcących zadbać o swoje zdrowie w sposób łatwy i przyjemny. Rozpoczynając bowiem ćwiczenia w wodzie nie trzeba być specjalnie sprawnym fizycznie.
Wystarczą chęci, odpowiedni basen, dobra muzyka i instruktor, który dobierze ćwiczenia do naszych możliwości i wieku. Efekt będzie gwarantowany!

Jest to zaproszenie do lektury lub tylko do obejrzenia licznych zdjęć z ćwiczeniami.
Każdy znajdzie coś dla siebie. W zależności od preferowanego przyboru, głębokości pływalni lub celu jaki chcecie osiągnąć w swoich zajęciach.

up
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl